fbpx

Pierwszy raz w Fitness Klubie Sporting

  • Pobranie vouchera
  • Wizyta w Klubie
  • Nasz Klub
  • Co Dalej?

1. Jeśli nigdy u nas nie byłeś masz okazje przetestować nasz za darmo. Jak? Wystarczy pobrać z naszej strony VOUCHER na pierwszą wizytę Klubie.

2. W ramach wejściówki możesz korzystać zarówno z naszych zajęć grupowych i siłowni. Wejście jest całodniowe, więc możesz z nami zostać jak długo chcesz. Możesz również skorzystać z treningu zapoznawczego z jednym z naszych trenerów. Pokażemy Ci jak korzystać z maszyn na siłowni i jakiego rodzaju treningi możesz wykonywać. Aby zapisać się na taki trening wystarczy że skontaktujesz się z naszymi opiekunami klienta.
Pamiętaj aby wziąć ze sobą wygodne obuwie i ubranie sportowe, ręcznik oraz coś do picia. „W naszych klubach staramy się utrzymać czystość i komfort dla użytkowników. Pomóż nam w tym zmieniając obuwie przed każdym treningiem.” „Z naszych maszyn korzysta bardzo wielu klubowiczów. Używanie ręcznika podczas ćwiczeń pomaga utrzymać sprzęt w czystości dla kolejnej osoby.”

3. W naszym Klubie oferujemy zajęcia fitness oraz dostęp do sali siłowej. Podczas pierwszej wizyty, nasz opiekun oprowadzi Cię po całym Klubie, żebyś wiedział gdzie się udać. Trener może rozpisać Ci również plan treningowy na 6 tygodni oraz wskazówki żywieniowe jeśli dołączysz do naszego grona.

4. Jeśli podoba Ci się u nas i chciałbyś zostać na dłużej – opiekun klienta przedstawi Ci nasz cennik i razem dobierzecie ofertę, która będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby i oczekiwania.

AKADEMIA ZDROWEGO DZIECKA