fbpx

Pierwszy raz w Fitness Klubie Sporting

  • Pobranie vouchera
  • Wizyta w Klubie
  • Nasz Klub
  • Co Dalej?

1. Jeśli nigdy u nas nie byłeś masz okazje przetestować nasz za darmo. Jak? Wystarczy pobrać z naszej strony VOUCHER na pierwszą wizytę Klubie.

2. W ramach wejściówki możesz korzystać zarówno z naszych zajęć grupowych, siłowni jak i sauny. Wejście jest całodniowe, więc możesz z nami zostać jak długo chcesz. Możesz również skorzystać z treningu zapoznawczego z jednym z naszych trenerów. Pokażemy Ci jak korzystać z maszyn na siłowni i jakiego rodzaju treningi możesz wykonywać. Aby zapisać się na taki trening wystarczy że skontaktujesz się z naszymi opiekunami klienta.
Pamiętaj aby wziąć ze sobą wygodne obuwie i ubranie sportowe, ręcznik oraz coś do picia. „W naszych klubach staramy się utrzymać czystość i komfort dla użytkowników. Pomóż nam w tym zmieniając obuwie przed każdym treningiem.” „Z naszych maszyn korzysta bardzo wielu klubowiczów. Używanie ręcznika podczas ćwiczeń pomaga utrzymać sprzęt w czystości dla kolejnej osoby.”

3. W naszym Klubie oferujemy ponad 35 godzin zajęć tygodniowo oraz dostęp do sauny i Sali siłowej. Podczas pierwszej wizyty, nasz opiekun oprowadzi Cię po całym Klubie, żebyś wiedział gdzie się udać. Trener może rozpisać Ci również plan treningowy na 6 tygodni oraz wskazówki żywieniowe jeśli dołączysz do naszego grona.

4. Jeśli podoba Ci się u nas i chciałbyś zostać na dłużej – opiekun klienta przedstawi Ci nasz cennik i razem dobierzecie ofertę, która będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby i oczekiwania.

AKADEMIA ZDROWEGO DZIECKA