fbpx

Jeżeli jesteś Trenerem bądź Instruktorem Fitness, poszukującym dla siebie i swoich podopiecznych, miejsca do przeprowadzenia Treningu Personalnego, to już znalazłeś! W Fitness Klubie Sporting udostępniamy do użytku 2 sale, fitness oraz siłową z ogromnymi możliwościami zarówno dla Ciebie, jak i osoby ćwiczącej.

Trener personalny prowadzący trening w naszym Klubie ma możliwość zapewnienia lepszej i bardziej komfortowej atmosfery dla swoich podopiecznych. Korzystanie z sal w murach FKS, które oferujemy to również duża elastyczność godzinowa oraz możliwość maksymalizacji zysków trenera. Nasz Klub znajduje się w samym sercu miasta jednocześnie jest dostępny 13 godzin na dobę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci trenerów personalnych to osoby w pełni korzystające z życia i ceniące sobie efektywne wykorzystanie czasu, dlatego jesteśmy przekonani, że miejsce do treningu personalnego jest dostosowane do potrzeb i spełni oczekiwania.

W Fitness Klubie Sporting bez obaw i zbędnych myśli podopieczni mogą skupić się na efektywnych treningach oraz uwagach trenerach, co przekłada się na prawidłowy rozwój sylwetki oraz efekty treningów. Z kolei postępy podopiecznych przekładają się na ich zaangażowanie w cały proces i realizację celu.

Skontaktuj się z nami:

AKADEMIA ZDROWEGO DZIECKA