fbpx

FKS wraca do gry!

Nastąpił moment długo wyczekiwany nie tylko przez nas, ale też przez naszych Klubowiczów oraz Sympatyków Klubu. Po czasie zamknięcia w domu i kontakcie wyłącznie on-line, nadchodzi chwila otwarcia Fitness Klubu Sporting. Ponownie wznawiamy swoją działalność i zapraszamy już od 28 maja.

Podczas przerwy w funkcjonowaniu, która trwała od 17 października, czyli ponad 7 miesięcy, załoga Fks pozostawała w pełnej gotowości. Na pojawienie się nadziei na powrót musieliśmy czekać długo. Kolejny etap znoszenia obostrzeń, wreszcie przyniósł dobre wiadomości dla naszej branży.

Czas zamknięcia spędziliśmy na konserwacji i odświeżaniu naszego lokum i sprzętu. Teraz sprawnie przygotowujemy przestrzeń, aby zapewnić nam bezpieczeństwo oraz zajmujemy się wdrożeniem wszystkich wytycznych dotyczących procedur sanitarnych.

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli chcecie pochwalić się nienaganną sylwetką, a jeszcze nie zaczęliście ćwiczyć, to już naprawdę ostatni dzwonek! Pamiętajcie, że w grupie siła. Uczęszczajcie na zajęcia zorganizowane w naszym Klubie, a poczujecie siłę wzajemnej motywacji. Ponadto wyzwolicie potężną dawkę endorfin, które zapewnią Wam dobre samopoczucie oraz energię niezbędną do wakacyjnych wojaży.

W związku z powrotem do działalności, przygotowaliśmy letnią promocję na Karnet Open. Przy zakupie karnetu miesięcznego od 17 do 27 maja, jego cena wynosi 99 złotych. Jeśli zdecydujecie się na karnet w późniejszym czasie, jego koszt to 149 złotych. Promocja daje okazję do nadrobienia zaległości i być może zrzucenia kilku nadprogramowych kilogramów – pamiątki po covidowym czasie.

Ponadto dla Każdego Klubowicza przygotowaliśmy

NIESPODZIANKĘ!!!

Szczegóły pod numerem tel: 721 719 191

Pamiętajcie, że mamy rezultaty w życiu, a nie problemy! Czekamy z utęsknieniem i chętnie pomożemy Wam zamienić Wasze problemy w rezultaty, o których marzycie!

Do zobaczenia

Załoga Fitness Klub Sporting

Udostępnij wpis!

O autorze : michal


Napisz komentarz

Your email address will not be published.

AKADEMIA ZDROWEGO DZIECKA