fbpx

Fitness Klub Sporting wraca na Starówkę!

Drodzy Klubowicze,

miło nam poinformować, że z przyjemnością wykorzystujemy wielki potencjał leszczyńskiej Starówki i już od 1 września zaprosimy Cię do nowego miejsca z nowymi możliwościami! Jesteśmy przekonani, że także dzięki energii FKS ta wyjątkowa lokalizacja staje się jeszcze bardziej przyjazna.

Zmień pasję w sukcesy osobiste, wzmocnij swoje zdrowie i odkryj nowy life z Trenerem albo w kameralnej grupie.

Dołącz do nas

Naszą społeczność tworzą młodzież, dorośli oraz wyjątkowi trenerzy, którzy bezustannie, z powodzeniem, dzieląc się swoim doświadczeniem i wspólną pasją, poszerzają grono naszych Klubowiczów.

Już teraz nie możemy się doczekać spotkania z Wami w nowym miejscu, które idealnie wpisuje się w aktualne trendy! W sam raz na początek jesieni, która zapowiada się u nas wyjątkowo, ale o tym usłyszycie niebawem!

Skontaktuj się z Nami!

Jak możemy Ci pomóc? Masz dodatkowe pytanie? Chcesz umówić się na Trening Wprowadzający albo odebrać swoje Darmowe Zaproszenie na pierwsze zajęcia grupowe? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zamienimy każdą niepewność w wyczerpującą odpowiedź.

Dzwoń lub pisz:
Mail: [email protected]
Tel: 721-719-191

Udostępnij wpis!

O autorze : Jagoda


Napisz komentarz

Your email address will not be published.

AKADEMIA ZDROWEGO DZIECKA