Oferta · Nasz klub

11929 0000

m obwodowy1

Trening obwodowy jest to trening polegający na ćwiczeniu wszystkich partii i grup mięśniowych naprzemian po sobie. Maszyny z serii Life Fitness umożliwiają wykonanie tego treningu na 10 stacjach, angażujących naprzemian przeciwstawne partie mięśniowe np. klatkę i plecy.

Trening w tej strefie dodatkowo wzmacnia układ krążeniowo-oddechowy. Poprzez zaangażowanie wszystkich grup mięśniowych niesamowicie przyspiesza spalanie tłuszczu. Buduje również wytrzymałość i wydolność mięśniową.

Ten rodzaj treningu polecamy osobom w każdym wieku, o różnej wydolności fizycznej i chcącym zmaksymalizować efekty w jak najkrótszym czasie.

silownia3.jpg

Strefa wolnych ciężarów

Ćwiczenia na wolnych ciężarach stanowią podstawę kulturystyki, czego efektem jest pięknie wypracowana, muskularna sylwetka. Szeroka gama sprzętu od małych sztangielek zaczynając, a na gryfach olimpijskich kończąc zadowolą każdego, zarówno potężnego mężczyznę jak i filigranową kobietę.

Trening na wolnych ciężarach sprawia, że poza aktualnie ćwiczonymi mięśniami pracują także mięśnie stabilizujące przez co pobudzenie mięśniowe jest dużo większe a wykonywane ruchy pewniejsze. Jeśli chcesz nabrać siły lub zbudować potężne mięśnie ta strefa jest właśnie dla Ciebie.

w ciezary2 w ciezary4

 

s cardio1

Strefa cardio

Specjalizuje się w treningu aerobowym, czyli inaczej mówiąc tlenowym. Podczas ćwiczeń tego typu energia czerpana jest w dużej mierze z kwasów tłuszczowych, czego efektem jest spalanie tkanki tłuszczowej. Mięśnie pobierają energię w wyniku zachodzących w nich procesów tlenowych, dzięki czemu wysiłek może trwać dłużej, a jego efektywność rośnie wraz z upływającym czasem. Trening aerobowy jest więc rodzajem wysiłku o stałym, ale niewielkim obciążeniu. Dlatego też, ten typ ćwiczeń poleca się osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli chcesz poczuć apetyt, ale do życia, skorzystaj z naszej oferty. Naładuj się pozytywną energią i poczuj siłę.

Strefa Cardio wyposażona jest w:  Rowery  Bieżnie  Orbitreki

Maszyny są najnowszymi modelami firmy LifeFitness na rynku oferując wszystko, czego potrzeba do ćwiczeń aerobowych. Każda maszyna posiada ekran dotykowy dzięki czemu w łatwy sposób, każdy ćwiczący ustawia sobie program treningowy. Do maszyn można podłączyć: iPoda, słuchawki, słuchać własnej muzyki lub oglądać film. Cały trening można nagrać na USB.

silownia4 silownia1

m izo1

Strefa maszyn izolacyjnych

Na strefie maszyn izolacyjnych buduje się masę mięśniową, siłę i wytrzymałość. Niezawodny, bezpieczny oraz łatwy w obsłudze sprzęt firmy Life Fitness. Idealnie dopasowany jest do pracy mięśni w ich naturalnych płaszczyznach. Dzięki tym maszynom Panowie budują silne plecy, ramiona i klatkę. Panie natomiast wysmuklają brzuch oraz zgrabne nogi i jędrne pośladki.

Treningi w tej strefie przeznaczone są dla osób w każdym wieku, zarówno dla wyczynowców jak i amatorów dopiero rozpoczynających przygodę z siłownią.

 m izo2 m izo3

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 06:30 - 22:30
Sobota 08:00 - 20:00
Niedziela 09:00 - 19:00

Lokalizacja

GALERIA LESZNO
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel.  65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane teleadresowe

Fitness Klub Sporting
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel. 65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.