Oferta

Kolejna osoba w szeregach naszej kadry z wieloma istotnymi tytułami. Paulina ma na swoim koncie ukończone studia licencjackie o kierunku fizjoterapia. Ponadto posiada mnóstwo szkoleń i kursów takich jak: kurs instruktora fitness oraz ukończone szkolenie Zdrowy kręgosłup w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu. Szkolenie treningu dla kobiet w czasie ciąży, lub po niej, szkolenie mobility, Animal Flow Level I i Core Stability Level I. Ukończyła kursy masażu, terapii manualnej i Kinesiology Taping. Dodatkowo jest instruktorem Jump It. Ponadto odbyła praktyki w zakładzie fizjoterapeutycznym oparte na zabiegach z zakresu elektrolecznictwa, ciepłolecznictwa i zimnolecznictwa oraz kinezyterapii. Jej sukcesami było między innymi poprawa stanu funkcjonowania i jakości życia u rehabilitowanych pacjentów. W Fitness Klub Sporting Paulina nie stroni też od treningów GI dla osób po przebytych urazach, zajęciach o dużej intensywności (FBW), Jump It jak i zajęć z kategorii mentalnych takich jak: zdrowy kręgosłup czy mobility.

Jej pasją jest sport w każdej postaci – od aktywności na świeżym powietrzu po treningi na siłowni. Przyjemność sprawia jej także bieganie i treningi oparte na interwałach. Lubi czytać książki i obejrzeć dobre kino. Aby zaskakiwać naszych klubowiczów, Paulina za każdym razem stara się skomponować inny układ treningu. Jak sama twierdzi Fitness Klub Sporting stał się jej drugim domem.

Jej motto to: „Nie ma rzeczy niemożliwych. Siła leży w Twoim umyśle. Słabi ludzie to ludzie o słabym charakterze” ZUMBA  JUMPIT  FBW  ZDROWY KRĘGOSŁUP

Dzisiaj zapraszamy na zajęcia grupowe:

8:30
TBC (Karolina Homska)
9:30
ROZCIĄGANIE (Karolina Homska)
16:30
HIIT (Artur Wawrzyniak)
17:30
AEROBOX (Karolina Mróz)
17:30
ZUMBA (Beata Hałat)
18:30
STEP & SHAPE (Karolina Mróz)

Nasi partnerzy

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 06:30 - 22:30
Sobota 08:00 - 20:00
Niedziela 09:00 - 19:00

Lokalizacja

GALERIA LESZNO
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel.  65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane teleadresowe

Fitness Klub Sporting
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel. 65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.