Trening personalny

Indywidualne rozwiązania treningu personalnego istnieją właśnie z myślą o Tobie. Zainwestuj nareszcie w siebie i zobacz, jak wiele korzyści i przyjemności może dać aktywny styl życia.

Czytaj więcej

Trening medyczny

"TRENING MEDYCZNY" to zajęcia skierowane do osób starszych  oraz osób z problemami ruchowymi, które dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom utrzymują organizm w dobrym zdrowiu i samopoczuciu.

Czytaj więcej

Strefa relaksu

Sauna uspokaja nerwy oraz psychikę. Zmienność temperatur dobroczynnie wpływa na cały nasz organizm. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne, serce pracuje bardziej wydajnie, ustępuje napiecie mięśniowe.

Czytaj więcej

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe

Instruktorka fitness i jogi.Doświadczenie zdobywałam w renomowanych klubach fitness, podnoszę cały czas swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i kursach.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Uwielbiam wszelkie zajęcia wzmacniające (TBC, Shape, Fit Ball), oraz spokojniejsze tj: Joga czy Stretching. Mobilizuje naszych klubowiczów do nieustannej pracy nad techniką wykonywanych ćwiczeń. Zwracam dużą uwagę na funkcjonalność i efektywność treningu.

Zajęcia ze mną to gwarantowana dawka pozytywnej energii oraz doskonała lekcja pracy ze swoim ciałem. Zawsze służę pomocą, dzielę się wiedzą, zarażam śmiechem i pozytywną energią.

Twoja pasja

W życiu kieruje się sercem, do pracy podchodzi z zaangażowaniem i pasją. Sport to jej pasja odkąd pamięta... Moja pasja to także bieganie! Biorę udział w licznych biegach organizowanych na terenie kraju i zagranicą Pozytywną energię płynącą z treningu staram się zarazić innych, aby każdy wychodząc z zajęć, miał uśmiech na twarzy i satysfakcję z wykonanego treningu.

W wolnej chwili

W wolnej chwili przebywam w domu , w ogrodzie z rodziną i psem-przyjacielem!

Czym dla Ciebie jest Fitness Klub Sporting?

To miejsce pełne wspaniałych ludzi ...tutaj spotykają się ludzie nie tylko, aby poćwiczyć ale także aby miło spędzić czas :)

Dzisiaj zapraszamy na zajęcia grupowe:

8:30
TBC (Karolina Homska)
9:30
VINYASA YOGA (Karolina Homska)
11:00
FIT BALL (Karolina Homska)

Nasi partnerzy

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 06:30 - 22:30
Sobota 08:00 - 20:00
Niedziela 09:00 - 19:00

Lokalizacja

GALERIA LESZNO
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel.  65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane teleadresowe

Fitness Klub Sporting
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel. 65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.