Trening personalny

Indywidualne rozwiązania treningu personalnego istnieją właśnie z myślą o Tobie. Zainwestuj nareszcie w siebie i zobacz, jak wiele korzyści i przyjemności może dać aktywny styl życia.

Czytaj więcej

Trening medyczny

"TRENING MEDYCZNY" to zajęcia skierowane do osób starszych  oraz osób z problemami ruchowymi, które dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom utrzymują organizm w dobrym zdrowiu i samopoczuciu.

Czytaj więcej

Strefa relaksu

Sauna uspokaja nerwy oraz psychikę. Zmienność temperatur dobroczynnie wpływa na cały nasz organizm. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne, serce pracuje bardziej wydajnie, ustępuje napiecie mięśniowe.

Czytaj więcej

U swoich podopiecznych ceni chęć do działania i determinację, którą stara się w nich budować, bo jak uważa nigdy nie jest za późno na zmiany. Uważa ,ze sala treningowa to miejsce, które potrafi rozwiać najcięższe troski, a trening wyzwala w nas siłę do działania nie tylko na polu sportowym.

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera

Wykształcenie : Licencjat Uniwersytetu Gdańskiego; absolwentka Polskiej Akademii Sportu o kierunku instruktor fitness, Akademia Mistrzostwa Sportowego – trener personalny , Strength Coach lvl 1 , opiekun kolonii , szkolenie zdrowy kręgosłup, szkolenie mobility lvl1 , szkolenie z zakresu treningu kobiet w ciąży i po ciąży, szkolenie funcional & core, szkolenie training r – evolution, szkolenie body workout equipment update, szkolenie cardio & workout, szkolenie step, szkolenie circuit training, szkolenie power & mini bands , szkolenie Less Mills SH'BAM

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe

Od 2015 roku pracuję jako instruktor fitness i trener personalny. Stale poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe przez szkolenia oraz warsztaty, chętnie uczestniczę w eventach, konwencjach, obozach, wykładach branży fitness zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Sama również chętnie sięgam po literaturę z różnych dziedzin i zagadnień sportowych, stretchingu, rehabilitacji oraz żywienia. Staram się też szerzyć zdrowy i aktywny tryb życia gdzie tylko jest to możliwe np. w środowisku lokalnym na wszelkiego rodzaju festynach czy wydarzeniach sportowych, współpracuję też z przedszkolem gdzie odwiedzam dzieci prowadząc dla nich zajęcia fitness. Dzięki zdobywanej wiedzy pomagam ludziom osiągnąć swoje cele, nie tylko te związane z utratą zbędnych kilogramów jak podczas prowadzonej pod moim okiem akcji "Metamorfozy" w naszym Fitness Klubie, gdzie wraz z podopieczną udało nam się pozbyć ponad 15 kg w 3 miesiące, jak również na tle zdrowotnym i rozwojowym prowadząc zajęcia z dziećmi - zarażając je aktywnością fizyczną, a także z dorosłymi przywracając prawidłowe wzorce ruchowe np. na zajęciach zdrowy kręgosłup. Staram się przy okazji poprawiania sylwetki poprawiać również ogólną sprawność fizyczną moich podopiecznych.

W jakich treningach się specjalizujesz?

  • Trening wzmacniający, modelujący sylwetkę, szczególnie dolne partie ciała :brzuch uda pośladki
  • Trening interwałowy
  • Trening funkcjonalny usprawniający cały aparat ruchu
  • Mobilność/stabilność - zajęcia zdrowy kręgosłup
  • Rozciąganie
  • odchudzanie
  • Zajęcia taneczne – sh'bam

Twoja pasja

Moją pasją od zawsze jest sport, kiedyś sztuki walki – posiadam II kup w Taekwondo Olimpijskim, dziś trening siłowy, uwielbiam taniec i aktywnie spędzać czas ciągle się rozwijając.

W wolnej chwili

Podczas treningu zapominam o wszelkich troskach więc moje wolne chwile spędzam aktywnie. Często poświęcam czas rodzinie i najbliższym. Chętnie sięgam tez po dobrą książkę kryminalną, czy ciekawe kino.

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?

Podczas treningów każdy klient jest dla mnie odrębną osobowością i podchodzę do każdego bardzo indywidualnie i nieszablonwo. Zarażam pasją do sportu i aktywności fizycznej orz zdrowego trybu życia. Staram się aby trening w życiu moich podopiecznych stał się nieodłączną częścią ich funkcjonowania – to moja misja;). Ze mną nie tylko osiągniesz wymarzony cel ale dobrze zainwestujesz swój czas na siłowni i wyjdziesz z niej z uśmiechem!

Czym dla Ciebie jest Fitness Klub Sporting?

Jest miejscem gdzie mogę realizować swoją pasję i zarażać nią innych, co uwielbiam robić.

Dzisiaj zapraszamy na zajęcia grupowe:

9:00
HIIT (Dawid Mazur)
10:00
AKTYWNA MAMA (Martyna Gorwa)
11:00
TRENING MEDYCZNY (Paulina Kowalska)
17:00
BODYPUMP - LES MILLS (Agnieszka Andrzejewska)
18:00
PILATES (Agnieszka Andrzejewska)
19:00
TURBO SPALANIE (Marta Urbanowska)

Nasi partnerzy

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 06:30 - 22:30
Sobota 08:00 - 20:00
Niedziela 09:00 - 19:00

Lokalizacja

GALERIA LESZNO
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel.  65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane teleadresowe

Fitness Klub Sporting
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel. 65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.