Trening personalny

Indywidualne rozwiązania treningu personalnego istnieją właśnie z myślą o Tobie. Zainwestuj nareszcie w siebie i zobacz, jak wiele korzyści i przyjemności może dać aktywny styl życia.

Czytaj więcej

Trening medyczny

"TRENING MEDYCZNY" to zajęcia skierowane do osób starszych  oraz osób z problemami ruchowymi, które dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom utrzymują organizm w dobrym zdrowiu i samopoczuciu.

Czytaj więcej

Strefa relaksu

Sauna uspokaja nerwy oraz psychikę. Zmienność temperatur dobroczynnie wpływa na cały nasz organizm. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne, serce pracuje bardziej wydajnie, ustępuje napiecie mięśniowe.

Czytaj więcej

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera

Nie jestem zawodowcem tylko pasjonatem , ale to powoduję że wkładam całego siebie w to co robię.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe

Dla mnie sukcesem jest obserwacja zwiększonej wytrzymałości i siły u ludzi którzy ze mną trenują. Wiele smsów z podziękowaniem za wspólne treningi dające radość i ostatecznie wynik osób trenujących. Mam nadzieję ,że przenosząc się z moimi uczestnikami podczas godzinnej sesji w sportowo -muzyczny-świetlny  świat daję im radość ,energię i moc.I to chyba jest sukces,stali bywalcy .Uśmiech na twarzach.

W jakich treningach się specjalizujesz?

Jako człowiek który z branżą FIT był związany po tej drugiej stronie jako uczestnik oraz kolarz amator zrozumiałem czego brakuje w prowadzeniu zajęć .Dlatego robiąc podstawowe szkolenie ICG Basic Level usystematyzowałem wiedzę i skorygowałem swoje błędy w prowadzeniu zajęć.W wyniku jazdy w kolejnych sezonach rozpoznałem potrzeby uczestników zajęć i wprowadziłem swoje pomysły na zajęcia, podstawowy INDOOR CYCLING BASIC pozostał jako trening wprowadzająco-relaksujący a kolejne pomysły to TABATA CYCLING czy ostatnio INDOOR CYCLING SPEED na czym polegają te zajęcia?zapraszam na salę .Dlatego w moim przypadku specjalizacją jest jedna dyscyplina IC  z uszeregowaniem intensywności zajęć w zależności od potrzeb.

Twoja pasja

oczywiście film ,,Pasja". Podróże koleją po Polsce. Polska przyroda, architektura. Ludzie.Czasem rower....;-)

W wolnej chwili

jak śpiewa Kamil Bednarek ,,..uwierz ,że są chwile dla których warto żyć ...".....w wolnej chwili ...staram się nie mieć wolnych chwil bo  świat jest za piękny by mieć wolne chwile,warto żyć. RELAXMISJA, CIĄGŁA WALKA....i want, i can.

Czym dla Ciebie jest Fitness Klub Sporting?

Dla mnie FKS jest świątynią sportu ,drugim domem. Nawet jedno pomieszczenie ;-) w klubie ma wymyśloną  przeze mnie nazwę FIKsROOM Ale poważnie, jest jakiś nałóg, głód w chodzeniu na tzw. siłkę i to daje mi, nam klub SPORTING. Nieraz dziękowałem szefowi Andrzejowi że tę świątynie sportu nam stworzył a mi osobiście wejście w FIT WORLD, czego nigdy w życiu bym się nie spodziewał. Marzenia? są po to by je realizować w zakresie sportowym tylko w FKS.

Dzisiaj zapraszamy na zajęcia grupowe:

9:00
HIIT (Dawid Mazur)
10:00
AKTYWNA MAMA (Martyna Gorwa)
11:00
TRENING MEDYCZNY (Paulina Kowalska)
17:00
BODYPUMP - LES MILLS (Agnieszka Andrzejewska)
18:00
PILATES (Agnieszka Andrzejewska)
19:00
TURBO SPALANIE (Marta Urbanowska)

Nasi partnerzy

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 06:30 - 22:30
Sobota 08:00 - 20:00
Niedziela 09:00 - 19:00

Lokalizacja

GALERIA LESZNO
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel.  65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane teleadresowe

Fitness Klub Sporting
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel. 65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.