Trening personalny

Indywidualne rozwiązania treningu personalnego istnieją właśnie z myślą o Tobie. Zainwestuj nareszcie w siebie i zobacz, jak wiele korzyści i przyjemności może dać aktywny styl życia.

Czytaj więcej

Trening medyczny

"TRENING MEDYCZNY" to zajęcia skierowane do osób starszych  oraz osób z problemami ruchowymi, które dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom utrzymują organizm w dobrym zdrowiu i samopoczuciu.

Czytaj więcej

Strefa relaksu

Sauna uspokaja nerwy oraz psychikę. Zmienność temperatur dobroczynnie wpływa na cały nasz organizm. Ciepło rozszerza naczynia krwionośne, serce pracuje bardziej wydajnie, ustępuje napiecie mięśniowe.

Czytaj więcej

Absolwentka wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze specjalnością menedżer sportu.

Jakie masz kwalifikacje do pracy trenera

Absolwentka wrocławskiej AWF. Magister wychowania fizycznego ze specjalnością menedżer sportu. Trenerka przygotowania motorycznego sportowców. Trener Personalny. Strength Training Coach. Cross Training Coach. Mobility Coach. Międzynarodowa instruktorka Les Mills BODYPUMP™ BODYCOMBAT™ BODYATTACK™  CXWORX™ GRIT Series™   

Ukończone liczne warsztaty związane z treningiem siłowym, kettlebell oraz mobility. Szkolenia związane z dietetyką i suplementacją oraz kształtowaniem kobiecej sylwetki. Instruktorka odnowy biologicznej z dodatkowymi szkoleniami z zakresu masażu bańkami, kamieniami wulkanicznymi oraz kinesiology taping. Instruktorka lekkiej atletyki oraz siatkówki.

Twoje doświadczenie i sukcesy zawodowe

Sport w moim życiu obecny jest od najmłodszych lat, przez dekadę uprawiałam między innymi lekką atletykę. Swoją przygodę instruktorską rozpoczęłam w 2014 roku w USA, gdzie zafascynowały mnie zajęcia fitness Les Mills. W krótkim czasie zostałam instruktorką pięciu ich programów. Po powrocie do Polski ukończyłam kurs trenera personalnego i rozpoczęłam pracę na siłowni. W topowym Strength Coach Certification zdobyłam wiedzę z zakresu treningu siłowego, cross czy mobility, a w Mauricz Training Center – dietetyki i suplementacji. „Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę” – dlatego też staram się często doszkalać, brać udział w licznych seminariach i warsztatach. Dział związany z treningiem oraz dietetyką jest na tyle obszerny i pełno w nim nieustannych nowości, iż nie można pozwolić sobie na zostanie w tyle.

W jakich treningach się specjalizujesz?

  • Trening siłowy
  • Trening funkcjonalny
  • Trening motoryczny
  • Trening kettlebell
  • Mobility i stretching

Twoja pasja

Przede wszystkim sport pod każdą postacią – aktywnie: biegając, pływając, jeżdżąc na rowerze, grając w tenisa czy ćwicząc na siłowni itd. czy też pasywnie - śledząc zmagania sportowców w halach czy na stadionach lub też kibicując przez telewizorem. Poza tym jestem pasjonatką sportu żużlowego, o którym napisałam nawet pracę magisterską. Uwielbiam również podróżować, chodzić po górach i fotografować.

W wolnej chwili

Jeśli taka się znajdzie to leniwie często przy dobrym filmie lub książce, albo aktywnie - uprawiając jakiś sport.

Jeśli trening to dlaczego z Tobą?

Dużą wagę przykładam do jakości oraz techniki wykonywanych ćwiczeń. Do każdego podchodzę indywidualnie, starając się znaleźć najlepsze dla danej jednostki rozwiązanie. Jestem wielką pasjonatką sportu oraz wszelkiej aktywności i tym samym staram się zarażać innych. Uważam się za wymagającego nauczyciela, ale przecież trener to osoba, która  mapowiedzieć Ci  to, czego  nie  chcesz  usłyszeć, pokazać  Ci  to, czego  nie  chcesz zobaczyć, abyś stał się tym, kim zawsze chciałeś być. Jeśli chcesz osiągnąć zamierzony cel nie możesz iść na skróty, tylko ciężką pracą możesz zapracować na lepszego siebie. Ze mną możesz to osiągnąć.

Czym dla Ciebie jest Fitness Klub Sporting?

Przyjaznym miejscem dla każdego bez względu na wiek oraz staż treningowy

Motto

„Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeniach”.

Dzisiaj zapraszamy na zajęcia grupowe:

9:00
HIIT (Dawid Mazur)
10:00
AKTYWNA MAMA (Martyna Gorwa)
11:00
TRENING MEDYCZNY (Paulina Kowalska)
17:00
BODYPUMP - LES MILLS (Agnieszka Andrzejewska)
18:00
PILATES (Agnieszka Andrzejewska)
19:00
TURBO SPALANIE (Marta Urbanowska)

Nasi partnerzy

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 06:30 - 22:30
Sobota 08:00 - 20:00
Niedziela 09:00 - 19:00

Lokalizacja

GALERIA LESZNO
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel.  65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dane teleadresowe

Fitness Klub Sporting
al. Konstytucji 3 Maja 12, I piętro
tel. 65 526 55 02, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.