fbpx

Dołącz do zespołu FKS

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Trenera Personalnego

ZADANIA:

  • kompleksowa opieka nad klientami klubu,
  • stałe dbanie o sprzęt na siłowni i w klubie,
  • układanie treningów personalnych, przeprowadzanie testów, pomoc w układaniu diety,
  • sprzedaż i prowadzenie treningów personalnych,
  • pośrednia sprzedaż usług dodatkowych.

Oferujemy:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę, w młodym i dynamicznym zespole, atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania, szkolenia i możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy trenera personalnego oraz uprawnienia do wykonywania zawodu
  • wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • nastawienie na realizację celów,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • silna motywacja, determinacja do sukcesu,
  • wyjątkowa osobowość oraz bardzo pozytywne nastawienie do zdrowego stylu życia.

stanowisko:

Recepcjonisty i Konsultanta Sprzedaży

ZADANIA:

  • obsługa klienta, praca na recepcji oraz nawiązywanie kontaktów z klientami,
  • realizacja założonych celów oraz planów sprzedażowych,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami klubu,
  • umiejętne przedstawienie oferty klubu.

 Oferujemy:

WYMAGANIA:

  • Kreatywność, optymizm, pozytywne nastawienie do zdrowego stylu życia,
  • znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
AKADEMIA ZDROWEGO DZIECKA