O nas

adult athlete barbell 685530

Fitness Klub Sporting - troszkę historii. 

Może szczypta słów o nas? Bo każdy musi się przedstawić, a przecież tworzymy jeden organizm!

Firma Sporting działa na Leszczyńskim rynku od 1990 roku, a ponieważ cechuje ją nieustanny rozwój, w 2006 roku, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, postanowiła rozszerzyć swoją działalność o usługę fitness. Początkowo był to mały fitness klub (Sporting Club) na ul. Zacisze, gdzie klienci sklepu mogli zadbać o swoje zdrowie, sylwetkę i dobre samopoczucie. Lata mijały, a wraz z nasileniem się mody na bycie FIT oraz coraz większą świadomością klientów, ten mały klubik przestał wystarczać i tak w 2010 roku powstała myśl, aby stworzyć – pierwszy w regionie leszczyńskim – profesjonalny klub fitness, który posiadałby oddzielne sale zajęć, pełen grafik ćwiczeń, przestronną salę siłową, oraz to czego brakowało w poprzednim miejscu, czyli saunę i barek fitness.

Misją klubu jest zaktywizowanie mieszkańców Leszna i okolic do aktywnego trybu życia. Firma Sporting prowadzi szereg akcji i eventów realizujących ten cel – są to maratony w Karczmie Borowej, turnieje street soccera dla najmłodszych oraz cykliczne darmowe zajęcia dla seniorów.

Odwiedź nas, a przekonasz się, że bez względu na Twoją wcześniejszą aktywność fizyczną czy wiek i Ty możesz znaleźć coś dla siebie. Daj sobie szansę w drodze do polepszenia sylwetki i działaj! Wykonaj z nami trening w świetnej atmosferze, z wykwalifikowaną kadrą i odpowiednim sprzętem, a na pewno Twoja ciekawość i chęci zostaną zaspokojone i zmotywowane do dalszego działania.